Kullanıcı

Welcome, Guest.
Please login or register.

Forgot your password?

Reklam Alanı

asekktuhhlhtlsl.png

İstatistikler

Members
Total Members: 4221
Latest: Ferhat
New This Month: 8
New This Week: 0
New Today: 0
Stats
Total Posts: 17204
Total Topics: 2026
Most Online Today: 490
Most Online Ever: 1933
(Ocak 16, 2023, 05:48:05)
Users Online
Members: 2
Guests: 304
Total: 306

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Duyurular / Ynt: İstanbul KT Oryantasyon Eğitimi ve Düzenleme
« Son İleti Gönderen: KoMiNiX Mayıs 10, 2024, 19:55:07 »
06.05.2024 tarihinde İstanbulda faaliyet gösteren TAC Takım Kaptanları toplantısında alınan Oryantasyon Eğitimi hakkındaki görüş ve kararlar:

Temmuz 2020 tarihi itibarı ile uygulanan oryantasyonlar ile hobiye ve TAC'a katılmak isteyen kişilerin TAC kural ve ahlakını almalarının somut test ve eğitimlerle garanti edilmesi amaçlanmıştır. Geçen süre zarfında oryantasyon eğitimi ve sonrasında 5 oyun Kardeşler Takımında oynama süreci referans ile katılacak oyuncular için takımlara katılımı yavaşlatan, oryantasyon tarihlerine uyamayanlar içinde TAC ve Takımlara katılımları zorlaştırdığı görülmüştür. Oryantasyon sürecinde takımların referans olacakları oyuncular kapsamında olumsuz etkilenmemesi için 10.05.2024 tarihi itibarı ile

1- Referans olunan üye Organizasyon Oyun Kuralları testini geçtikten sonra Kardeşler Takımı Yöneticisine ( @III.Papa Jean Paul ) referans olan üye ile bildirilecektir.
2- Kişi oryantasyon ücretini dernek hesabına yatıracaktır.
3- Referanslı üyeye takımında Kural Oryantasyonu verilecektir.
4- Referanslı üye 10 TAC tarafından organize edilen oyun boyunca bir disiplin cezası alırsa kişiye referans olan kişi de benzer veya daha ağır bir ceza alacağını kabul etmiş sayılacaktır.

Bu değişiklik sonrası Oryantasyon Eğitimleri ve Kardeşler Takımında en az 5 oyun oynama süreci referanssız, hobiye yeni başlayan kişiler için olacaktır.

Oryantasyon Eğitimlerinin düzenli yapılabilmesi içinde bu görevdeki kişi sayısı 3'e çıkarılmıştır.

Oryantasyon Ekibi:
1- Murat Sert
2- Canberk Yıldız
3- Mustafa Kemal Mut
2
Duyurular / Ynt: İstanbul Oyunlarının Organizesi
« Son İleti Gönderen: KoMiNiX Mayıs 10, 2024, 19:07:07 »
GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
Organizasyonların düzenlenmesi, takibi, senaryo icra edilmesi ve TAC dışı takımlar ile ortak oyunlar yapılması görevlerimi 01.06.2024 tarihi itibarı ile Erhan Özkanca'ya @hamsi bırakıyorum. Bu zaman zarfında bana destek olan tüm TAC Oyuncuları, Takım Kaptanları ve Organizasyon Komitesi üyelerine teşekkür ediyorum. Erhan Özkanca'ya yeni görevinde kolaylıklar diliyorum.

4. Dönem Organizasyon Komitesi için adaylar alındı, henüz kurulmadı ama görevlerde destek olmak üzere Fox Takımından Mehmet Sükan (@Mobil7) ve Tolga Kuruca (@tolgakuruca) oyun öncesi ve oyun içinde gidişatı etkilemeyecek şekilde FPS kontrolü yapmak üzere gönüllü olmuşlardır. Komiteden bağımsız olarak görev süresi 22.08.2021 oyunu ile başlayarak 12 aydır.

20 Ağustos 2021 tarihinden bu yana Organizasyon Komitesi görevlerine destek olan Mehmet Sükan ve Tolga Kuruca'nın görevleri 10.05.2024 tarihi itibarı ile sonlandırılmıştır. Bu geçen sürede gerek FPS ölçümleri, takibi, senaryo yazılması ve komite görevlerine olan yardımları dolayısı ile kendilerine teşekkür ediyorum. Komitede görevli oldukları zamanda ve bu görevde bir çok oyun desteklerini esirgemediler. Bir çok yönetimsel konuda fikirlerini almış, haklı eleştiriler ile objektifliklerini de korumuşlardır. Zaman bayrağı devretme zamanıdır.
3
Duyurular / Ynt: Kardeşler Takımı İstanbul Yönetim Değişikliği
« Son İleti Gönderen: III.Papa Jean Paul Mayıs 10, 2024, 16:55:04 »
İstanbul Kardeşler Takımı Yönetimini 10 yıldır sürdüren Cüneyt Korkmaz'a görevindeki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Çok uzun zamandır bu görevde çeşitli pozisyonda ve farklı çalışma gruplarında oldu. Artık bayrağı devretme zamanı geldi, 10.05.2024 tarihi itibarı ile bu görevi Emir Durukan devam ettirecektir. Emir'e yeni görevinde başarılar diliyorum.

Öncelikle KT kaptanlık bayrağını bana devreden Ümit kaptanıma ve güvenen dernek yönetimimize çok teşekkür ediyorum. 10 yıl nasıl geçti daha dün gibi. Kaptanlık görevi bir çok insanı tanımama ve airsoft'a yönlendirmeme vesile oldu. Bunu duygu inan ki tarifsiz bir mutluluk.

Aynı görevi benden daha da güzel yapacağına inandığım Emir kardeşime görevi devretmek benim için ayrı bir heyecan ve gurur.
Her zaman yanındayım @III.Papa Jean Paul   :smiley91:

Çok çok teşekkürler cüneyt kaptan …hep birlikteyiz  :15:
4
Duyurular / Ynt: Kardeşler Takımı İstanbul Yönetim Değişikliği
« Son İleti Gönderen: KorkmaZ Mayıs 10, 2024, 15:29:03 »
İstanbul Kardeşler Takımı Yönetimini 10 yıldır sürdüren Cüneyt Korkmaz'a görevindeki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Çok uzun zamandır bu görevde çeşitli pozisyonda ve farklı çalışma gruplarında oldu. Artık bayrağı devretme zamanı geldi, 10.05.2024 tarihi itibarı ile bu görevi Emir Durukan devam ettirecektir. Emir'e yeni görevinde başarılar diliyorum.

Öncelikle KT kaptanlık bayrağını bana devreden Ümit kaptanıma ve güvenen dernek yönetimimize çok teşekkür ediyorum. 10 yıl nasıl geçti daha dün gibi. Kaptanlık görevi bir çok insanı tanımama ve airsoft'a yönlendirmeme vesile oldu. Bunu duygu inan ki tarifsiz bir mutluluk.

Aynı görevi benden daha da güzel yapacağına inandığım Emir kardeşime görevi devretmek benim için ayrı bir heyecan ve gurur.
Her zaman yanındayım @III.Papa Jean Paul   :smiley91:
5
Duyurular / Kardeşler Takımı İstanbul Yönetim Değişikliği
« Son İleti Gönderen: KoMiNiX Mayıs 10, 2024, 14:21:02 »
6
Duyurular / Ynt: Kullanıcı Adı Değişiklikleri
« Son İleti Gönderen: byb Mart 05, 2024, 22:05:10 »
Nicki mi, ErKaN olarak günceller misiniz. Tşkler.

Profilinize yapılan değişiklikler kaydedilirken şu hatalar oluştu:
Seçili kullanıcı adı zaten kullanımda.
7
Duyurular / Ynt: Kullanıcı Adı Değişiklikleri
« Son İleti Gönderen: Ottoman Mart 05, 2024, 21:49:09 »
Nicki mi, ErKaN olarak günceller misiniz. Tşkler.
8
Duyurular / Ynt: Takım Kaptanlığı hk.
« Son İleti Gönderen: KorkmaZ Şubat 13, 2024, 10:34:10 »
Merhaba Sevgili dostlar,

Bir süredir ara vermiş olduğum MAK kaptanlık görevimi tekrar devraldığımı ve Manisa Airsoft Klübü ‘ nün eski ve yeni üyeleri ile aktif olarak organizasyonlara devam etmekte olduğunu tüm değerli dernek üyeleri ve oyuncularının bilgilerine arz ederim.

Saygılarımla
Ahmet USLU
MAK Takım kp.

Tebrikler Ahmetcim tekrar hayırlı olsun.  :smiley32:
9
« Son İleti Gönderen: KoMiNiX Şubat 09, 2024, 18:02:06 »
ulen bende dedim takımda devrim mi oldu kaptan mı değişti :D

Hayırlı olsun hacım, MAK içinde hayırlısını diliyorum.
10
« Son İleti Gönderen: BB King Şubat 08, 2024, 23:22:11 »
tekrardan hoş geldin Ahmet.
Sayfa: [1] 2 3 ... 10

Top Posters ezBlock

Fahrenheit
KorkmaZ
KoMiNiX
SANCAKTAR
Aydolan