Forum > Kardeşler Takımı

KT için Giriş seviyesi Oyuncak Alımı

<< < (6/6)

namelessone:
ilk etapta şeklini seveceğin bir model belirle, fiyat araştırmanı da buna göre yap. Makul seviyelerde satın alacağın (1000-3000) aeg'ler aşağı yukarı aynı performansı verecektir. Esas dikkat edilmesi gereken noktalar:

1) Ağırlık, Şekil, Tip vs (hafif ve kısa iyidir, tip sana kalmış)
2) ileride yükseltme(upgrade) yapacak mısın? Evet ise parça uyumluluğu devreye girer.
3) Alıp direk yükseltme yapacaksan kasası sağlam olan en ucuzundan al

Bunun haricindeki çoğu şey tırı vırı.  Yani üreticiler satır satır yazıyorlar işte 6.02 400mm çelik boru bilmem ne hopup, mosfet şu bu alıyorsun yandaki 1000 liralık alet ile aynı atıyor vs.  Teknik özelliklere çok kafanı takma yani. Ama şeye dikkat edebilirsin, markaların işte sportline proline vs gibi alt üst grupları var, maliyeti kısma adına içindeki bazı parçalar daha dayanıksız felan oluyor ama elimizde hiç bir istatistiksel veri yok bununla ilgili, yani hangisi ne kadar dayanıyor o ne oluyor vs gibi. 3000 liraya aeg alıp ertesi gün patlayanı da var,  1000 liraya alıp senelerce kullananda var. Ama yinede üst seviyeleri tercih etmen iyi olur.

Bunun haricinde ben ip gibi atmak istiyorum, attığımı 60 metrede nokta vurmak istiyorum felan diyorsan, çok para harcayacaksın demektir. Stok olarak o performansta Türkiye'de bir oyunca satın alamıyorsun bildiğim kadarıyla.

Neyse var olan dükkanlara bir uğra oyuncaklarını eline al. İçlerinden bir tanesi tam istediğin gibi oturacaktır kucağına :).

SalimD061:
İzleyici olarak oyuna katildim arkadaslar , onerileriniz icin tesekkurler , daha once aldiginiz kullandiginiz urunleri ve tecrubelerinizi almak isterim bir oyuna izleyici olarak katilmam fikir edinmemi saglasa da tecrubeli oyuncularin bakis acisi daha onemli.

Cheshirepisi:

--- Alıntı yapılan: SalimD061 - Ağustos 09, 2018, 08:04:08 ---İzleyici olarak oyuna katildim arkadaslar , onerileriniz icin tesekkurler , daha once aldiginiz kullandiginiz urunleri ve tecrubelerinizi almak isterim bir oyuna izleyici olarak katilmam fikir edinmemi saglasa da tecrubeli oyuncularin bakis acisi daha onemli.

--- Alıntı sonu ---

Once bi oynayış tarzını belirlemelisin. (assault, support, sniper)
Sonra calisma platformunu belirle (GBB, AEG, Spring[Sniper]),
Oyuncagin tipini belirle AR, AK, SMG, LMG vs vs
2000k butce icin marka olarak 3 asagi 5 yukarı hepsi aynı. 2000k butce ile cok bir secenek sansin yok dogrusu.
En basta temiz bir ikinci el alıp deneyimledikten sonra baska oyuncaga yonelebilirsin.

Bunlar haricinde namelessone in onerileri gayet yerinde.

1) Ağırlık, Şekil, Tip vs (hafif ve kısa iyidir, tip sana kalmış)
2) ileride yükseltme(upgrade) yapacak mısın? Evet ise parça uyumluluğu devreye girer.
3) Alıp direk yükseltme yapacaksan kasası sağlam olan en ucuzundan al


karakilic:

--- Alıntı yapılan: ungoot - Ağustos 08, 2018, 04:16:04 ---
--- Alıntı yapılan: karakilic - Ağustos 07, 2018, 10:34:10 ---
https://www.polismarketim.com.tr/asg-airsoft-armalite-m15-sport-line-tan-rengi-polimer-govde

https://www.polismarketim.com.tr/asg-airsoft-armalite-m15-arms-sir-pro-line-airsoft-tufek

--- Alıntı sonu ---

Bunları alma da ne yaparsan yap...

--- Alıntı sonu ---


Bunu yazarken güzel bir incelemeniz varmı acaba, yada yakından görme ve iç yapısnı inceleme imkanınız olduysa bizimlede paylaşırsanız yok faydalı bir paylaşım olacağını düşünmekteyim. Lakin komple incelemeden direk alma diyerek nasıl böyle bir kanıya kapıldığınız çok merak ettim.

Soyadımın karakılıç olması orada çalışıyor anlamınamı geliyor sizce  :) , vakit ayırıp kardeşlerimin sitesinden ayrıntıları eklemişsiniz, güzel bir çalışma olmuş. 2008 yılından beri buralarda oyun oynuyorum, alan alır almayan bakar.

Lakin bir ürün hakkında eleştiri yaparken biraz daha doğru ve ayrıntılı incelemeler ile paylaşımların burada forumun kalitesini dahada arttıracaktır. Tabi sizler daha iyi bildiğiniz için sizlerin incelemelerini bekliyoruz. Classic army size biraz referans olabilir. Belirtiğiniz ürün çok kötüyse o zaman classic army de kötüdür. :)

Bol bb li günler dilerim  :)

byb:
Classic Army de kötü.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git