Kullanıcı

Welcome, Guest.
Please login or register.

Forgot your password?

Reklam Alanı

asekktuhhlhtlsl.png

İstatistikler

Members
Total Members: 4199
Latest: Quzmoo
New This Month: 17
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 17175
Total Topics: 2021
Most Online Today: 634
Most Online Ever: 1933
(Ocak 16, 2023, 05:48:05)
Users Online
Members: 2
Guests: 574
Total: 576

Gönderen Konu: SPECNA ARMS  (Okunma sayısı 49407 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

EvoSports

• Ziyaretçi
SPECNA ARMS
« : Temmuz 16, 2018, 14:08:02 »
Merhabalar arkadaşlar,

Evo sports olarak yeni İthal ettiğimiz SPECNA ARMS markası hakkında sizlerin yorumlarını almak isteriz. Sizin yorumlarınız dan önce kendi düşüncelerimizi iletmekisteriz.
Öncelikle ürünlerin malzeme kalitesi çok hoşumuza gitti. Sadece dış kozmetik değil aynı zamanda iç gearbox özellikleri de bizleri inanılmaz derecede tatmin etmiş durumda.
Markanın CORE adı altında üretmiş olduğu başlangıç serisi ürünleri de denemelerimizde başarıyla geçmiştir. Açıkcası polimer gövde ve plastik hop-up vs olması bizleri düşündürüyordu ama mağazamızda m140'lık yayla yaptığımız denemeler bizleri gayet memnun etti.

Ürünleri incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
https://shop.evosports.com/kategori/airsoft-tufek#labels=309-2,310-3

Tabi bizim yorumlarımdan daha çok sizlerin yorumları ve düşünceleri de bizim için çok önemli. Lütfen aşağıdaki aklıma gelen sorular sizlere ilettim,

• Daha önceden bu markayı duymuş muydunuz?
  • Ürünü deneme fırsatınız oldu mu?
  • Ürünler hakkında sorularınız yada merak ettikleriniz varsa, lütfen belirtiniz.

Eklemek istedikleriniz varsa lütfen bizlerle paylaşınız.

yoxgtbsgedtppfk.png

Çevrimdışı Frost

• Üye
  • Airsoft Profili
    • Profili Görüntüle
  • Doğum Yılı: 1991
  • Ad Soyad: Ali Doğan
Ynt: SPECNA ARMS
« Yanıtla #1 : Temmuz 16, 2018, 15:15:03 »

Daha önceden bu markayı duymuş muydunuz?

Markayı daha önce yurtdışı forumlarında incelemelerini görmüştüm. İyi bir izlenim bırakmıştı.

Ürünü deneme fırsatınız oldu mu?

Daha önce deneme fırsatım olmadı ancak markanın Colt ve HK replikaları (Mk18 Mod1, M4 Sopmod Block II, Mk12 ve HK416 gibi) ilgimi çekiyor.

Ürünler hakkında sorularınız yada merak ettikleriniz varsa, lütfen belirtiniz.

Marka hakkında merak ettiklerim. Specna Arms yeni bir aeg serisi tanıtacak. Talep olması durumunda o ürünlerden ithal etme şansınız var mı ?

EvoSports

• Ziyaretçi
Ynt: SPECNA ARMS
« Yanıtla #2 : Temmuz 16, 2018, 16:32:04 »

Daha önceden bu markayı duymuş muydunuz?

Markayı daha önce yurtdışı forumlarında incelemelerini görmüştüm. İyi bir izlenim bırakmıştı.

Ürünü deneme fırsatınız oldu mu?

Daha önce deneme fırsatım olmadı ancak markanın Colt ve HK replikaları (Mk18 Mod1, M4 Sopmod Block II, Mk12 ve HK416 gibi) ilgimi çekiyor.

Ürünler hakkında sorularınız yada merak ettikleriniz varsa, lütfen belirtiniz.

Marka hakkında merak ettiklerim. Specna Arms yeni bir aeg serisi tanıtacak. Talep olması durumunda o ürünlerden ithal etme şansınız var mı ?

Dediğiniz gibi markanın HK replikaları çok başarılı. Sizlerden eğer olumlu geri dönüşler almaya devam edersek yeni çıkacak seridende sipariş etmeyi düşünüyoruz.

Top Posters ezBlock

Fahrenheit
KorkmaZ
KoMiNiX
SANCAKTAR
Aydolan