Kullanıcı

Welcome, Guest.
Please login or register.

Forgot your password?

Reklam Alanı

asekktuhhlhtlsl.png

İstatistikler

Members
Total Members: 4199
Latest: Quzmoo
New This Month: 17
New This Week: 2
New Today: 0
Stats
Total Posts: 17175
Total Topics: 2021
Most Online Today: 634
Most Online Ever: 1933
(Ocak 16, 2023, 05:48:05)
Users Online
Members: 4
Guests: 579
Total: 583

Gönderen Konu: Soru-Cevap  (Okunma sayısı 546980 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koolblue

Ynt: Soru-Cevap
« Yanıtla #30 : Ocak 30, 2019, 14:57:02 »
Teşekkürler.

Forumun tam halini bilmiyorum ama en azından  telefon doğrulamasından sonra 2. el satış kısmını görebilmemiz gerekir.  Malum fbok vb platformanlarda  ikinci el satışçıları barındırmıyorlar.  Instada biri yapıyor  %10 komisyon alıyormuş oda.   

TAC formu bünyesinde  Türkiyedeki bütün oyuncuların 2. el alım satımları  yapılınabilir.

Forum bunyesinde satış ve satınalma bolumumuz bulunuyor. Bu bolumleri gormek için Min. KT uyeligi gerekiyor.
KT basvurunuzu yaptı iseniz sonuclandıgında bu alanlarda size acilacaktir.

Oktay

Hocam Antalyada KT olmadığından yapamıyorum malesef.

@KoMiNiX
Hakılısınız forum aktifleşsin diye bir öneriydi. Malum sosyal medyada Türkçe olarak şuan bilgi grubu ve sayfası yok sadece alım satım var.

Armory:

KRYTAC LVOA - C
KRYTAC MK2 PDW
G&G M14 VETERAN
PTS CM4 ERG

TM MK23 SOCOM
WE GLOCK 18C

yoxgtbsgedtppfk.png

Çevrimdışı Cheshirepisi

• Fikibok!
  • S.A.T.
  • Airsoft Profili
  • Total likes: 198
  • This is my boomstick!
    • Profili Görüntüle
  • Doğum Yılı: 1981
  • Ad Soyad: Oktay D.
  • Telsiz Kodu: TB1PHD
  • Takım Kodu: ST42
« Yanıtla #31 : Ocak 30, 2019, 15:07:03 »
Teşekkürler.

Forumun tam halini bilmiyorum ama en azından  telefon doğrulamasından sonra 2. el satış kısmını görebilmemiz gerekir.  Malum fbok vb platformanlarda  ikinci el satışçıları barındırmıyorlar.  Instada biri yapıyor  %10 komisyon alıyormuş oda.   

TAC formu bünyesinde  Türkiyedeki bütün oyuncuların 2. el alım satımları  yapılınabilir.

Forum bunyesinde satış ve satınalma bolumumuz bulunuyor. Bu bolumleri gormek için Min. KT uyeligi gerekiyor.
KT basvurunuzu yaptı iseniz sonuclandıgında bu alanlarda size acilacaktir.

Oktay

Hocam Antalyada KT olmadığından yapamıyorum malesef.

@KoMiNiX
Hakılısınız forum aktifleşsin diye bir öneriydi. Malum sosyal medyada Türkçe olarak şuan bilgi grubu ve sayfası yok sadece alım satım var.

Antalya da da TAC olusumu kurmak icin gecerli bir sebep :)

Çevrimdışı Fahrenheit

• W.S.A.T Takım Kaptanı Forum Modaratörü
  • W.S.A.T.
  • Airsoft Profili
  • Total likes: 290
  • 9 canın olsa da en çok 8 defa kaçabilirsin ölümden
    • Profili Görüntüle
    • W.S.A.T
  • Doğum Yılı: 1982
  • Ad Soyad: Erdoğan
  • Telsiz Kodu: TB8PAE
  • Takım Kodu: WSA
« Yanıtla #32 : Ocak 30, 2019, 18:20:06 »
Teşekkürler.

Tüm Türkiyedeki oyuncular gelmesin mümkünse. Burada on yıla aşkın bir süredir  oturmuş bir yapı var.  Bazı  şeyleri yavaş yavaş,  sindire sindire yapmak daha iyi.  Sizler de yavaş yavaş farkına varacaksınız. Antalya için bir çalışma yapıyoruz.... Bilgiler saklanmamalı. Okunup değerlendirildikçe güzel ler.

Çevrimdışı Tugek

« Yanıtla #33 : Ocak 30, 2019, 19:07:07 »
Teşekkürler.

Tüm Türkiyedeki oyuncular gelmesin mümkünse. Burada on yıla aşkın bir süredir  oturmuş bir yapı var.  Bazı  şeyleri yavaş yavaş,  sindire sindire yapmak daha iyi.  Sizler de yavaş yavaş farkına varacaksınız. Antalya için bir çalışma yapıyoruz.... Bilgiler saklanmamalı. Okunup değerlendirildikçe güzel ler.

sadece imzamı atarım bu sözün altına...

Çevrimdışı Aydolan

• Antalya Airsoft
  • Takımsız Üye
  • Airsoft Profili
  • Total likes: 115
  • Antalya Airsoft
    • Profili Görüntüle
    • http://www.antalyaairsoft.com
  • Doğum Yılı: 1990
  • Ad Soyad: Aydın
  • Telsiz Kodu: TB4PAN
« Yanıtla #34 : Ocak 31, 2019, 09:51:09 »
Teşekkürler.

Nasıl bir çalışma yapıyorsunuz?  Bizimde haberimiz olsa iyi olur.

Çevrimdışı Fahrenheit

• W.S.A.T Takım Kaptanı Forum Modaratörü
  • W.S.A.T.
  • Airsoft Profili
  • Total likes: 290
  • 9 canın olsa da en çok 8 defa kaçabilirsin ölümden
    • Profili Görüntüle
    • W.S.A.T
  • Doğum Yılı: 1982
  • Ad Soyad: Erdoğan
  • Telsiz Kodu: TB8PAE
  • Takım Kodu: WSA
« Yanıtla #35 : Şubat 11, 2019, 14:07:02 »
Teşekkürler.

Nasıl bir çalışma yapıyorsunuz?  Bizimde haberimiz olsa iyi olur.

Şöyle bir çalışma yapıyoruz.... TOP SECRET..... 
Şaka bir yana Antalya yı içimizde görmek bizi de çok mutlu edecek. Sizleri bize nasıl dahil ederiz onun formülünü araştırıyoruz.  Bittikten sonra seçenekleri sizler ile paylaşacağız. Amacımız Antalya nın forumumuzdan tam kapasite faydalanması ve birlik beraberlik içinde hobimizi icra etmek...

Top Posters ezBlock

Fahrenheit
KorkmaZ
KoMiNiX
SANCAKTAR
Aydolan