Seymenler Airsoft Takımı, 28 Ekim 2008 Tarihi’nde Yenal (BB King), Başar (Ardenne), Sarp (Weatherlight), Kerem (Crowler) ve Gürcan (Cracker) tarafından Ankara’da kurulmuştur. Ankara’nın ve Anadolu’nun ilk airsoft takımı olup, Türkiye’nin dördüncü takımıdır. Adını Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Ankara’ya gelişinde karşılayan Ankara’nın yiğit Seymenler’inden almıştır. Amblemi Anadolu’da büyük imparatorluklar kurmuş olan Hititler’in ve Selçuklular’ın bir kafası doğuya bir kafası batıya bakan çift başlı kartalından ve yine Hititler’in Anadolu’nun üstünden hiç eksik olmayan aynı zamanda Ankara’nın da sembolü olan güneş sembolünden esinlenerek tasarlanmıştır. Takımın renkleri kırmızı ve siyahtır.

Takımla ilgili bazı kararlarda çekirdek kadro söz sahibidir fakat birçok karar bütün üyelerin fikirleri ve oyları ile değerlendirilecektir. Öncelikli hedef, güzel bir ortamda, keyif alınan bir şekilde bu hobinin icra edilmesidir. Takım içinde kardeşlik teması vardır ve tüm üyelerin, gerek saha içinde gerek dışında, takımdaki yardımlaşmaya üst düzeyde katkı sağlamaları beklenir. Tüm üyelerin, bulundukları ortamlarda herkese, her zaman için karşılıklı saygı ve hoşgörü ile davranmaları gerekir. Ülke çapında yapılacak oyunların çoğunda öncelikli hedef keyif almaktır ve ekipmana, taktiğe daha az dayalı olacaktır.

Önemli buluşmalarda ise SAT her zaman için ekipman bakımından şartların el verdiği ölçüde üst düzeyde olacak, bazı oyunlarda ekipman seçimleri takım kararları ile belirlenecektir. Oyun alanında taktikler, gerçekçi hedefler doğrultusunda belirlenecek ve belli bir emir-komuta zincirine dayalı olacaktır. Ayrıca tüm üyelerin arazi ve oyun koşullarında mümkün olan en iyi performansı göstermesi için çalışmalar yapılacaktır.

SAT bir çok ilke imza atmıştır. İlk Cqb oyununu, ilk gece oyunu yapan takımdır. Yine uluslararası bir organizasyon olan ve Çek Cumhuriyeti’nde gerçekleştirilen Borderwar’a üç üyesini TASF takımından katılımcılarla birlikte göndererek uluslar arası organizasyona katılan ilk Türk takımlarından birisi olmuştur. SAT, Türkiye’deki en aktif takımlarından biri olarak TAC bünyesinde Türkiye’de airsoftun tanıtımına ve gelişmesine katkı sağlamaya devam etmektedir.

Motto: Cesaret ve Zafer!

Takımın onaylı üniformaları: Birincil olarak AOR2, ek olarak M81 Woodland, DWC Marpat, ve serbest günlerde S92 Selbez.

 

KAPTAN

Takım Kaptanı:

Byb 

ÜYELER

STA: BBKing
ST01: Raven
ST02: Ireul/Trigun
ST03: Cracker Jr
ST04: V-Viper
ST05: Byb
ST06: Clockwork
ST07: Konskript
ST08: KublaiT
ST09: immaB
ST10: Kominix
ST11: Cyrano
ST12: Fradiavolo
ST13: Duke
ST14: RaM
ST15: YiM
ST16: Navy
ST17: Korialstrasz
ST18: Siyahhan
ST19: Ulubatlı
ST20: Berkays
ST21: Combatmedic
ST22: Boogieman
ST23: Officer

 Pixelponny
Last_Janissary
Tri_pa
Cotenk
Aspodelstar
Bumblebee
Weatherlight
Federico
Brit Rock
MircRop
Ungoot
 Ardenne
Slash
Jmill
Barking Cat
ColdShot
Crowler
Grunt
PapaBear

BAĞLANTILAR

FORUM