Airsoft severler,

* Red Storm Syndicate takımı Ankara’ da uzun zamandır oyunlara büyük yüzde ile katılım gösteren ve arkadaşlıklarını oyun sahaları dışında da sürdüren oyuncular tarafından kurulmuştur. 

* RSS alternatiftir. Temel olarak rus konseptli bütün “opposing force” yaklaşımlarını benimser.  Oyuncularımız da temamız ile paralel hayali karakter ve ekipmanlara sahip olmak zorundadır. Toplamda 2 rus + 1 serbest bir ekipman toplanması gerekmektedir. (detaylı bilgi için tüzüğe bakınız).

Simülasyon ve hayali oyuncu karakteri (role-playing) bizim için en önemli iki unsurdur. Her oyuncunun detaylı bir hikayesi olmalıdır. Oyuncu, yarattığı karakterin RSS öncesi ekipmanını da toplamalıdır. Bütçesini buna göre ayarlamalıdır.

* Yeni oyuncu alımının kuralları takım tüzüğünde belirlenmiştir.

* Takım ve oyuncu karakterlemesinde Rainbow Six Rogue Spear ve Raven Shield serilerinden esinlenilmiştir.

RSS nedir?

Ankara’da uzun süre oyun oynamış Drajic’in kurmuş olduğu yeni bir oluşumdur. Dünyanın farklı bölgelerinde görev yapmış özel birim mensupları, gördükleri kuralsızlıklar, haksızlıklar doğrultusunda çalıştıkları birimleri terk ederek sendikaya üye olmuşlardır. Eski tim mensupları, askerler veya paralı askerler, barış gücü kuvvetleri gibi çeşitli kuvvetlerden mensuplar, dünyadaki düzeni değiştirmek ve dengeyi sağlamak adına Kızıl Fırtına altında birleşmişlerdir.

 

KAPTAN

Takım Kaptanı:

Drajic / Çağrı K.

Takım Kaptan Yardımcısı:

Rusty Knight / Efe V.

ÜYELER

Kurucu Üyeler:

  • Takım Kaptanı: Çağrı K. (Drajic)
  • Takım Kaptan Yardımcısı: Efe V. (RustyKnight)
  • Oyuncu : Soner G. (Silver)
  • Oyuncu : Ali Deniz D. (Barracuda)
  • Oyuncu : Onur K. (Spetznatz)
  • Oyuncu : Oğuz K. (Tortuga)
  • Oyuncu : Orkun S. (trige)

tarafından 30.05.2013 tarihinde kurulmuştur.

BAĞLANTILAR

FORUM