Yeni Üyelerimizin Dikkatine - Buradan Başlıyoruz.
Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
26 Mart 2017, 12:10:16

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Takvim

Gönderen Konu: Yeni Üyelerimizin Dikkatine - Buradan Başlıyoruz.  (Okunma sayısı 2249 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turkey

  • Admin
  • Üye
  • İleti: 10
  • Karma +0/-2
  • Dernek Üyeliği: Üye Değil
Yeni Üyelerimizin Dikkatine - Buradan Başlıyoruz.
« : 14 Ağustos 2016, 19:12:26 »
Yeni Üyelerimize,

Airsoft Turkey ailesine hoşgeldiniz.

2007 yılının Aralık aylarında bir kaç kişi ile Türkiye'de de başlayan Airsoft sporu bu güne kadar bir çok aşamadan geçmiştir. Aradan geçen bunca zamana rağmen hala gelişim içerisinde olan sporumuz siz değerli üyemizi kazanmaktan ötürü mutluluk duymaktadır. Sporumuzun yurdumuzda gelişmesine katkıda bulunacağınızdan hiç şüphemiz yoktur.

İlk yapmanız gereken şey profil bilgilerinizi, yaş bilgisini vs alanları doldurmak. Aksi taktirde Admin ve Moderatörler tarafından sıklıkla yapılan denetlemelere takılıp forumdan uzaklaştırılma ihtimaliniz var.

iknci olarak İlk mesajınızı Tanışalım bölümündeki Selam Aramıza Hoş Geldinizbölümüne yazmanızı rica ediyoruz. Böylelikle sizden önce kendini tanıtanları okumuş ve sizde kısaca kendinizi tanıtmış olacaksınız. Zamanla bizleri tanıyacak, genel forum kuralları, organizasyon kuralları, genel forum üslubu hakkında ve Airsoft hakkında bilgi sahibi olacaksınız. 90 gün içerisinde hiç mesajı olmayan üyelikler otomatik olarak silinmektedir .

Önceden edinilen tecrübeler neticesinde forumun bazı kısımlarını takım üyeleri haricindeki üyelere kapattık. Maalesef bu bilgileri oyunlara katılmayan ve takım üyesi olmayan kişilerle paylaşmıyoruz. .

 Yeni arkadaşlarımızın ilk heyecanla sordukları bu aeg nasıl, nereden kaça temin edebilirim vs. gibi soruların cevapları daha önce defalarca verilmiştir. Sizden acele etmemenizi, biraz sabır göstererek size açık konuları okumanızı, incelemenizi rica ediyoruz. Siz yeni üyemize elimizden geldiğince her konuda yardımcı olmaya çalışacağız.
 
Forum içerisinde senelerin bilgi birikimi mevcuttur. Bu bilgi birikimi ile acele yanlış seçimlerle zarar etmeden malzeme temin etmeniz mümkün olacaktır.imkanlar dahilinde emanet ekipman da sağlanabiliyor .


Oyunlara düzenli olarak katılmak ve bu hobiyi tam olarak yapmak istiyorsanız Tugek nickli Kardeşler Takımı Kaptanı'na  ve yahut Azazil nickli Kardeşler Takım 2.Kaptanına PM (mesaj) atmanız yeterli olacaktır.
. Mesajınıza hemen cevap gelmedi diye telaş etmeyin, görevli arkadaşlar da sizin gibi gönüllü hobicilerdir, 24 saat bu hobiye mesai ayırmalarını beklememek gerekir. İşlerinden vakit bulduklarında muhakkak size cevap vereceklerdir.

Bilgilendirmek istediğimiz diğer bir konu ise mesajlarınızda sade ve doğru Türkçe kullanımınızdır. Msn veya kısa mesaj ağzıyla yazılmış kelimeler ve devrik cümleler açıklama yapılmaksızın yönetim takımı tarafından silinmektedir. Mesajlarınız yazdığınız konu ile alakalı, Türkçe imla kurallarına uygun sade ve anlaşılır bir şekilde olmalıdır. Lütfen mesajlara konu ile alakasız bende buradayım tarzında mesaj yazmayınız. Bu tür mesajlar konularda kirlilik yaratmakta ve konunun dağılmasına sebep olmaktadır.

Forumumuzda sevgi ve saygı her şeyin önünde gelir. Sizde taktir edersiniz ki insanın insana saygı ve sevgisinin olmadığı yerde insanca yaşam mümkün değildir. O yüzden mesajlarınızda ve buluşma zamanları grup içerisinde karşınızdakine saygı ve insan sevgisini ön planda tuttuğunuzda, inanın karşılığını alacaksınız. İnsanlar bazen yazı ile tam olarak ne demek istediğini anlatamayabilir veya yanlış anlaşılabilir. Bu gibi durumlarda serinkanlılığınızı koruyarak hareket etmeniz gerekmektedir. Çünkü burada kayıtlı olan neredeyse üyelerin tamamı bir birini yüz yüze tanımakta ve organizasyonlarda bir araya gelip keyifli vakit geçirmektedir. Bu toplulukta hiç kimse bilerek birbirinin kalbini kırmaz. Daha öncede bir çok tartışma olmuştur, fakat kişiler hiçbir zaman birbirini rencide edici sözler kullanmamış ve konular kısa sürede tatlıya bağlanmıştır. Üyelerimiz arasında, askeri, subayı, polisi, müdürü, işçisi, patronu, tüccarı, doktoru, mühendisi, öğrencisi, ev hanımı, toplumun her katmanından seçkin insanlarla bir arada olduğumuzu, konulara yazdığımız mesajların herkesçe okunduğunu, keyifli ve kaliteli zaman geçirmek için burada olduğumuzu unutmayalım.

Bu gibi durumlarda problemi kendiniz çözmek yerine forum yöneticilerinden yardım istemeniz ve sabırla sonucu beklemeniz en doğrusu olacaktır.

Tekrardan aramıza hoşgeldiniz der keyifli forumlar dileriz. Oyunlarda görüşmek üzere.


Lütfen biraz zaman ayırarak aşağıdaki linklerdeki kurallarımızı okuyun.

Genel Forum Kuralları

Organizasyon Kuralları

Oyun Kuralları

Yeni Üyelerimiz Tüm Sorularınız Buraya

Kardeşler Takımı'na Katılım Şartları ve Yeni üyelerin Sıkça Sorduğu Sorular.
Sorularınız formu okuduktan sonra sormanızı önemle rica ederiz.

KARDEŞLER TAKIMI KATILIM İSTEKLERİHer konuda yardım alabileceğiniz Forum moderatörlerimiz:

3rgin…………………………:[url=http://www.airsoftturkey.com/index.php?action=pm;sa=send;u=29417]3rgin'e özel msaj için tıklayın

aeron_ross…………………………:aeron_ross'e özel msaj için tıklayın
BB King…………………………:BB King'e özel msaj için tıklayın
death_proof…………………………:death_proof'e özel msaj için tıklayın
ekicicoskun…………………………:ekicicoskun'e özel msaj için tıklayın
HIZARCI…………………………:HIZARCI'e özel msaj için tıklayın
KoMiNiX…………………………:KoMiNiX'e özel msaj için tıklayın
Mr.Wish…………………………:Mr.Wish'e özel msaj için tıklayın
Müller Schultz…………………………:Müller Schultz'e özel msaj için tıklayın
obiwan…………………………:obiwan'e özel msaj için tıklayın
outlander…………………………:outlander'e özel msaj için tıklayın
tolgaburak…………………………:tolgaburak'e özel msaj için tıklayın
Tugek…………………………:Tugek'e özel msaj için tıklayın

İdari Kısım
YÖNETİM…………………………:YÖNETİM'e özel msaj için tıklayın
ktyonetim…………………………:ktyonetim'e özel msaj için tıklayın

 Güncelleme;{Tugek}/14.08.2016